Sveika ir graži veido oda – tai Jūsų vizitinė kortelė. Pamatę žmogų paprastai pirmiausia atkreipiame dėmesį į veidą. Veido oda mus puikiai išduoda – ar sveikai maitinamės, ar prižiūrime ją, ar esame pavargę. Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis stresas, miego trūkumas pirmiausia atsispindi veide. Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Oda rūpintis bei ją puoselėti būtina nuolat. Veido procedūrų pasirinkimas priklauso nuo odos tipo, iškilusių problemų ir metų laiko. 

Ypatinga naujiena verta Jūsų dėmesio! VMAT Pro smūginė banga veido dermakorekcijai. Stulbinantys rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Vargina suglebusi veido oda, raukšlės ar dvigubas pagurklis? Tuomet ši procedūra skirta būtent Jums. Padėsime į save veidrodyje vėl žvelgti su šypsena. Smūginės bangos procedūra yra neinvazinė ir neskausminga. Jos metu skatinami audinių atsistatymo mechanizmai: kolageno ir elastino regeneracija, jungiamo audinio formavimasis, suaktyvinama kraujotaka, o tai pagerina maistinių medžiagų ir deguonies aprūpinimą audiniams. Taip pat smūginės bangos dėka įvedamos veikliosios medžiagos į giliuosius odos sluoksnius.

Smūginės bangos procedūra efektyviai gerina odos elastingumą, mažina raukšles, puikiai formuoja veido ovalą ir mažina dvigubą pagurklį bei sutvirtina odos ir raumenų audinius. Prieš procedūrą oda nuvaloma, atliekamas veido šveitimas, tuomet užtepamos veikliosios medžiagos, kurias įvedame į giliuosius odos sluoksnius, kai paruošiame veidą procedūrai, taikome smūginę bangą veido ir pagurklio zonoms. Kitas etapas: atliekame limfodrenažinį veido masažą ir užtepame regeneruojančią kaukę. Po procedūros nėra būtina specifinė priežiūra, galite grįžti į įprastinį gyvenimą, veidas gali būti šiek tiek paraudęs, tačiau paraudimas greitai praeina. Išryškinkite veido kontūrą, atsikratykite dvigubu pagurkliu bei nepageidaujamomis raukšlėmis ir džiaukitės švytinčia veido oda!

Radijo dažnio termoliftingas  

Tai liftinguojanti procedūra skirta kovoti su odos suglebimu, senėjimo požymiais, taip pat ji tinka aknės paveiktai odai. Procedūros metu naudojamas bipolinis antgalis, kuris įkaitina paviršinį odos sluoksnį, veikdamas odos audinį bei skatindamas kolageno ir elastino sintezę odoje. Jis taip pat sukuria neinvazinės mezoterapijos efektą, kuris laikinai padidina ląstelių membranų pralaidumą. Tai leidžia energijai ir emulsijos aktyvioms medžiagoms pasiekti paviršinius odos sluoksnius (energija pasiekia 2-6 mm gylį).

Procedūros metu naudojama stangrinamoji emulsija pagaminta iš kaštonų, hidrolizuotos sojos, stangrinančių augalų komplekso. Procedūra papildoma išskirtine veido kauke (kolageno lakšto veido kaukė). Efektyvi kosmetika naudojama mūsų salone sustiprina aparatinių procedūrų poveikį. 

Deguonies terapija – mediagų įvedimas, neiznvazinės deguonies injekcijos ir masažas 

Deguonies procedūros metu naudojamas koncentruotas deguonis, kuris yra įvedamas į gilesnius odos sluoksnius kartu su veikliosiomis medžiagomis. Procedūra visiškai neskausminga, netgi labai maloni. 

Dažnai užduodami klausimai

KAM REIKALINGOS VEIDO PROCEDŪROS?

Veido oda yra tarsi mūsų veidrodis, ji išduoda ar sveikai maitinamės, ar gerai prižiūrime ją, esame pavargę, ar ne per daug būname saulėje ir ar turime žalingų įpročių. Todėl, jei norime, kad veidas spindėtų grožiu, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės tiek iš vidaus. Veido procedūrų pasirinkimas priklauso nuo odos tipo, iškilusių problemų, amžiaus bei metų laiko. Oda pirmuosius senėjimo požymius pradeda rodyti peržengus 25 metus, tad raukšlės bus menka problema, jei pradėsime su jomis kovoti laiku. 

KOKIAS PROCEDŪRAS REKOMENDUOTUMĖTE ODOS STANGRUMO IR ELASTINGUMO ATKŪRIMUI BEI RAUKŠLIŲ LYGINIMUI?

Rekomenduotume RF termoliftingą su neinvazine mezoterapija. Ji skirta kovoti su odos suglebimu, senėjimo požymiais. Procedūros metu naudojamas bipolinis antgalis, kuris skatina kalogeno bei elastino sintezę. Procedūra taip pat papildoma išskirtine kalogeno lakšto kauke arba regeneruojančia / raminančia.

KURIAS IŠ ŠIŲ PROCEDŪRŲ GALIMA DERINTI TARPUSAVYJE?

Visas paminėtas procedūras galima derinti tarpusavyje. 

AR PROCEDŪROS NESKAUSMINGOS?

RF temoliftingo bei deguonies procedūros nėra skausmingos, netgi labai malonios. Po visų procedūrų, oda atrodo gražiai ir galima iš karto grįžti prie įprasto gyvenimo. 

KAIP DAŽNAI GALIMA ATLIKTI ĮVAIRIAS VEIDO PROCEDŪRAS?

RF termoliftingą ir deguonies terapiją galima daryti kas savaitę, minimalus kursas būtų 6 procedūros. RF termolifnitgą, kosmetines procedūras ir deguonies terapiją galima taikyti 2 kartus per savaitę, bet racionaliau būtų suplanuoti bent 6 procedūrų kursą po 1 kartą per savaitę. 

AR YRA GALIMYBĖ DARYTIS NE APARATINES VEIDO PROCEDŪRAS?

Turime kosmetinių veido procedūrų su Cremology revoliucine dermatokosmetine koncepcija, paremta visišku produkto pritaikymu, kartu garantuojanti pačią tinkamiausią priežiūrą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Atlikus veido diagnostiką, galima taikyti intensyvaus poveikio (vitamininę, drėkinančią, deguoninę, priešraukšlinę arba jautrios odos) arba individualią (regeneruojančią-stangrinančią) veido procedūrą.

0
 .