Dviejų technikų kombinacija, tai yra, vakuuminis masažas ir lokalizuoti infraraudonieji spinduliai, daro šį prietaisą novatorišku, kuris skirtas atlikti kūno procedūras. Vakuuminis masažas sukuria jungiamojo audinio mobilumą, tokiu būdu mažinama bet kurių sukietėjusių ar ypatingai jautrių vietų perkrova. Lokalizuoti infraraudonieji spinduliai skatina celiulito pažeistų audinių aprūpinimą krauju ir deguonimi. 

DERMOTHERM: technologija - poodinis masažas

Vienu metu taikant abu metodus yra padidinamas procedūros efektyvumas, nes skatinama kraujo ir limfos cirkuliacija bei iš organizmo šalinami susikaupę toksinai. 

Procedūros:

¯  Uodegikaulio srities drenažas;

¯  Procedūra kaklo sričiai;

¯  Drenažas  pilvo srityje;

¯  Celiulito gydymas (sėdmenims).

Vakuuminio masažo procedūrų kainos

Nuo 33  iki 45 €

(kūno procedūros)
        KAINOS      
KONTRAINDIKACIJOS

   • nėštumas
   • reumatas
   • stiprus dermatitas
   • infekcija
   • onkologiniai susirgimai
   • silpni kapiliarai

Dažnai užduodami klausimai

KAM TINKA VAKUUMINIS  MASAŽAS?

Vakuuminis masažas tinka intensyviam celiulito pažeistų zonų arba limfodrenažiniam kūno masažui atlikti. Vakuuminė terapija puikiai tinka pirmos ir antros celiulito stadijų gydymui. Taip pat tinka prie nugaros skausmų, veikia giliai atpalaiduodamas raumenis. Kadangi vakuuminis masažas atleikamas su šildymo funkcija - tai puiki liekninanti procedūra.

KAIP DAŽNAI REKOMENDUOJAMA ATLIKTI VAKUUMINĖS TERAPIJOS PROCEDŪRĄ?

Procedūrą galima atlikti kas antrą dieną, ne mažiau nei du kartus per savaitę. Minimalus procedūrų kursas bent 6 k. po 30 min. arba 45 min.

KOKIOMS ZONOMS GALIME TAIKYTI  VAKUUMINĮ MASAŽĄ?

Galima taikyti šlaunims, blauzdoms, pilvui, rankoms, nugarai. 

AR PROCEDŪRA NESKAUSMINGA?

Procedūros intensyvumas ir stiprumas gali būti reguliuojamas pagal kiekvieną klientą individualiai, tad kiekvieno kliento pojūčiai priklauso nuo jo jautrumo, o šildymas leidžia naudoti didesnį intensyvumą.

PO KIEK LAIKO GALIMA PAMATYTI JAU PIRMUS REZULTATUS?

Efektas matomas jau po pirmos procedūros, bet geriausias rezultatas 

KADA NEREKOMENDUOJAMA ATLIKTI  VAKUUMINIO MASAŽO PROCEDŪRŲ?

Esant navikams, reumatui, stipriam dermatitui, infekcijoms, kai būna silpni paviršiniai kapiliarai bei venų trombozė.

SU KUO GALIMA DERINTI VAKUUMINĘ TERAPIJĄ?

Siekiant geresnių rezultatų, ši procedūra gali būti derinama su akustinių (smūginių) bangų terapija, lipolitiniu lazeriu, presoterapija, radijo dažnio (RF termoliftingu), įvyniojimais bei masažais. Mūsų salone sudaromos individualios lieknėjimo ir celiulito gydymo programos, taikomos ypatingos kainos procedūrų kursui.

AR PO PROCEDŪROS BŪTINAS REABILITACINIS PERIODAS?

Po procedūros pastebimas, tiesiog lengvas odos paraudimas, kuris greit praeina. Todėl po terapijos, galima grįžti iš kart prie darbų ar kitų užsiėmimų.. 

REKOMENDACIJOS PO VAKUUMO PROCEDŪRŲ?

Kaip ir po visų kūno korekcijų procedūrų, rekomenduojama derinti mitybą bei daugiau judėti. Derinant visą kompleksą galima pasiekti geresnių ir greitesnių rezultatų

0
 .