NAUJIENA! Symmed200: RF termoliftingas su HPC neinvazine mezoterapija 

RF TERMOLIFTINGAS SU HPC NEINVAZINE MEZOTERAPIJA PUIKUS PAGALBININKAS NORINT SUMAŽINTI APIMTIS, CELIULITĄ, PAKELTI KRŪTINĘ, ATSTATYTI SUGLEBUSIOS ODOS ELASTINGUMĄ, FORMUOTI VEIDO OVALĄ, KOVOTI SU DVIGUBŲ PAGURKLIU BEI RAUKŠLĖMIS

Pristatome inovatyvią ispanų kompanijos TERMOSALUD sukurtą aparatinę metodiką, apjungiančią pažangiausias ir efektyviausias kūno ir veido korekcijos technologijas. Procedūros atliekamos pilvo, šonų, nugaros, sėdmenų, šlaunų, blauzdų, rankų, krūtinės, dekoltė, kaklo, pagurklio, veido ovalo, veido, paakių sritims.

SYMMED200 padeda kovoti su estetinėmis veido ir kūno problemomis, stimuliuoja fiziologinius audinių atsistatymo procesus, pagreitindamas organizmo natūralių homeostatinių mechanizmų veiklą ir išlaikydamas jų pusiausvyrą.

Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą.

Šis aparatas išskirtinis, nes Termosalud mokslinių tyrimų ir plėtros komanda sukūrė įrenginį, kuris apjungia kelių rūšių elektrodus (talpinį ir varžinį) su skirtingais elektromagnetinio signalo perdavimo būdais. Talpiniai elektrodai taikomi paviršiniams audiniams, juose suaktyvindamas kraujo ir limfos cirkuliaciją. Varžiniai elektrodai veikia giliuosius audinius, suaktyvindamas natūralius metabolizmo procesus.

HPC neinvazinės mezoterapijos tikslas yra padidinti medžiagų įsiskverbimo į odą kiekį ir gylį, kad funkcinės kosmetikos aktyvios medžiagos galėtų pasiekti ląstelių vidų ir būtų pasiektas maksimalus efektas.

Įranga turi keletą skirtingų diametrų elektrodų, skirtų spręsti įvairioms veido ar kūno estetinėms problemoms. Derinant pažangiausias technologijas, vadovaujantis kiekvienai problemai specialiai sukurtais procedūrų protokolais ir naudojant specifines kosmetikos priemones, galima pasiekti ilgalaikį ir matomą rezultatą.


Radijo dažnio termoliftingo Symmed200 aparatu procedūrų kainos

Nuo 40  iki 70        KAINOS      
KONTRAINDIKACIJOS

   • nėštumas ir žindymas
   • turint metalinius protezus, implantus
   • turint kologeno implantus
   • turintiems širdies stimuliatorių
   • onkologiniai susirgimai
   • venų varikozė

Dažnai užduodami klausimai

KOKIU PRINCIPU VEIKIA RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGAS?

Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą.

KAM TINKA SYMMED200 RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGAS?

Idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos stangrinimui, elastingumo atstatymui.

AR PROCEDŪRA NESKAUSMINGA?

Procedūra neskausminga, o netgi labai maloni.

KAIP DAŽNAI GALIMA DARYTI PROCEDŪRĄ?

RF termoliftingą galima daryti kas antrą dieną, darant kursą rekomenduojama procedūras atlikti bent du kartus per savaitę 6-12 k. kūnui arba vieną kartą per savaitę veidui.

KOKIOMS ZONOMS GALIMA DARYTI RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGO PROCEDŪRAS?

Kūno zonos būtų: pilvas, kojos, vidinė šlaunų pusė, nugaros šonai / "kumpeliai" , rankos, bei nugara, esant skausmams. Taip pat galima taikyti krūtinei, dvigubam pagurkliui, veido ovalui, paaikių zonai.

PO KIEK LAIKO GALIMA PAMATYTI PIRMUS REZULTATUS?

Procedūra ypatingai maloni, o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros.

SU KUO DAR GALIMA DERINTI RADIODAŽNIO PROCEDŪRAS?

Radio dažnio termoliftingą galima derinti su lipolitiniu lazeriu arba akustinės (smūginės) bangos terapija, presoterapija, bandažiniai įvyniojimas ir kitomis procedūromis.

KADA NEGALIMA ATLIKTI RF TERMOLIFTINGO PROCEDŪRŲ?

Esant nėštumui, žindant, turint metalinius protezus, širdies stimuliatorius, kalogeno implantus, onkologinės ligos.

AR PO PROCEDŪROS BŪTINAS REABILITACINIS PERIODAS?

Procedūros metu, kadangi yra šildomi gilieji audiniai, oda šiek tiek parausta, tačiau tai netrukdo grįžti prie įprasto gyvenimo.

REKOMENDACIJOS PO SYMMED200 PROCEDŪRŲ?

Atliekant Symmed200 procedūras, taip pat kaip ir kitas kūno formų korekcijų, būtina laikytis sveiko gyvenimo būdo bei daugiau judėti, tai padės pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų.

0
 .