Svorio metimas ne visada taip pat užtikrina ir celiulito atsikratymą. Celiulitas – tai poodinio sluoksnio uždegimas su kūno svoriu nebūtinai susijęs, nes celiulito turi ne tik apkūnios, bet dažnai ir itin lieknos moterys. Šiai estetinei kūno problemai spręsti taikome naujausių technologijų įrangą – akustinę bangą, kuri efektyviai ir greitai lygina „apelsino žievelės“ efektą įgavusią odą ir atstato kūno linijas. Tai ypač veiksmingas ir ilgo poveikio metodas celiulito mažinimui.

VMAT PRO SMŪGINĖS IR VIBRACINĖS BANGOS TERAPIJA - tai išskirtinis ir unikalus aparatas  apjungiantis smūginės bangos terapiją kartu su vibracinėmis bangomis, kuris padės pasiekti greitus  ir stulbinamus rezultatus, koreaguojant kūno ir veido linijas. Tai nauja galimybė džiaugtis dailiomis kūno formomis bei gražia ir atjaunėjusia veido oda. „VMAT PRO“ turi 5 aplikatorius skirtingoms problemoms spręsti, tokioms, kaip: įvairaus laipsnio celiulitui, fibroziniam celiulitui, stangrinimui, lieknėjimui, strijoms,  priešraukšlinei veido procedūrai ir pagurklio mažinimui. Procedūrų kursas sudaromas kiekvienam klientu individualiai, atsižvelgiant į jo poreikius ir galimybes.

Klientui atvykus įvertinamos probleminės zonos. Kiekvienai zonai yra taikomas tam tikras impulsų skaičius. Reikiamų impulsų skaičiui nustatyti naudojamas matavimų tinklelis (12,5 x 22 cm). Procedūrą sudaro trys etapai. Pirmas yra paruošiamasis, toliau pasirinkus atitinkamą aplikatorių tiesiogiai veikiama probleminė zona. Smūginės bangos procedūra yra užbaigiama vibracinių bangų terapija, kurios metu atliekamas limfos drenažas. 

Kaip veikia smūginė banga? Akustinė (smūginė) banga, naudojama estetinėms procedūroms nepažeidžiant odos vientisumo. Smūginė banga skatina audinių atsistatymo mechanizmus: kolageno regeneraciją, jungiamo audinio formavimąsi, laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, kurio metu pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių. Kolagenas yra baltymas randamas odoje tarp epidermio ir raumenų, kuris turi pagrindinį vaidmenį palaikant odos elastingumą ir raumenų tvirtumą. Be kolageninių skaidulų oda prarastų šias savybes ir ląstelių struktūra nebūtų tokia tvirta. Taip pat norint atnaujinti audinius yra būtina gaminti pakankamą kiekį kolageno. 

Kaip veikia vibracinės bangos? Vibracijos metu, mechaniniai virpesiai sukelia natūralią raumenų vibraciją ir tai daro teigiamą poveikį limfos tekėjimui. Šių bangų tikslas yra skatinti medžiagų apykaitą, pagreitinti toksinių medžiagų pašalinimą iš organizmo.  Smūginės bangos procedūra užbaigiama vibracinių bangų terapija, taip sustiprinamas procedūros efektyvumas. 

Smūginės ir vibracinių bangų privalumai: neinvazinė procedūra; mažina celiulitą (I, II ir III stadijos); padeda pašalinti “apelsino žievelės” odos efektą; pagerina odos elastingumą; atstato odos stangrumą; padeda pašalinti lokalias riebalų sankaupas; mažina neseniai atsiradusias strijas; procedūra atliekama kūnui ir veidui; padeda kovoti su veido senėjimo procesais; mažina dvigubą pagurklį; odos elastingumo būklė, terapijos pabaigoje pagerėja 74%; о praėjus 3 mėn. po procedūrų kurso elastingumas pagerėja iki 105%.

KONTRAINDIKACIJOS

   • nėštumas ir žindymas
   • epilepsija
   • širdies aritmija
   • turintiems širdies stimuliatorių
   • onkologiniai susirgimai
   • trombozėnavikai ir zonos su aktyvia infekcija

rekomendacijos

Smūginės bangos kainos

Nuo 40  iki 99 €

        KAINOS        

Dažnai užduodami klausimai

KAIP VEIKIA AKUSTINĖS (SMŪGINĖS) BANGOS?

Tai neskausminga, neinvazinė procedūra, kurios metu paskatinama kalogeno regeneracija, naujo jungiamojo audinio gamyba ir laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, taip pagerinant odos išvaizdą. Kalogenas yra baltymas, kuris turi pagrindinį vaidmenį palaikant odos tamprumą ir raumenų tvirtumą. Naudojant akustinę bangą taip pat pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių ir tai padeda sumažinti matomus celiulito (I, II, III stadijos) požymius. Ženkliai mažina strijų ryškumą.

KAIP DAŽNAI REKOMENDUOJAMA ATLIKTI SMŪGINĖS BANGOS TERAPIJOS PROCEDŪRĄ?

Procedūrą galima atlikti kas antrą dieną, ne mažiau nei du kartus per savaitę. Minimalus procedūrų kursas 6k. Pabaigus kursą, oda dar gražėja porą mėnesių. 

KOKIOMS ZONOMS GALIME TAIKYTI AKUSTINIŲ BANGŲ TERAPIJĄ?

Galima taikyti šlaunims, pilvui, rankoms, nugarai. 

AR PROCEDŪRA NESKAUSMINGA?

Procedūra neskausminga, tik pataikius arčiau kaulo, gali šiek tiek jaustis nemalonus jausmas. 

PO KIEK LAIKO GALIMA PAMATYTI JAU PIRMUS REZULTATUS?

Efektas matomas jau po pirmos procedūros. 

KADA NEGALIMA ATLIKTI AKUSTINIŲ (SMŪGINIŲ) BANGŲ PROCEDŪRŲ?

Nėštumo, žindymo metu, esant epilepsijai, onkologiniams susirgimams, kai yra venų trombozė, širdies aritmija. 

SU KUO GALIMA DERINTI SMŪGINĖS BANGOS TERAPIJA?

Norint pasiekti geresnių rezultatų, galima derinti su RF termoliftingu arba vakuuminiu masažu. 

AR PO PROCEDŪROS BŪTINAS REABILITACINIS PERIODAS?

Procedūra nėra invazinė, tad po jos galima iš karto grįžti prie įprastos veiklos. 

REKOMENDACIJOS PO AKUSTINIŲ (SMŪGINIŲ) BANGŲ PROCEDŪRŲ?

Atliekant akustinių bangų procedūras, taip pat kaip ir kitas kūno formų korekcijų, būtina laikytis sveiko gyvenimo būdo bei daugiau judėti, tai padės pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų. 

AR VIENO APSILANKYMO METU GALIMA ATLIKTI SMŪGINĖS BANGOS TERAPIJĄ KELIOMS ZONOMS?

Taip, per vieną apsilankymą akustinės bangos terapiją galims taikyti skirtingoms zonoms.

0
 .