PAMIRŠKITE INVAZINES METODIKAS, RINKITĖS SAUGIAS IR EFEKTYVIAS NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ PROCEDŪRAS! JOKIO DISKOMFORTO, NĖRA REABILITACINIO PERIODO – PATOBULINKITE KŪNO LINIJAS MALONIAI IR LENGVAI.

Daugeliui žmonių kyla klausimas kaip numesti svorio. Vien sportas, sveika mityba gali būti neveiksminga. Todėl šiai problemai spręsti bei pagreitinti norimus rezultatus, taikome naujausiųjų technologijų įrangą. Criowave ir atliekame kriolipolizę. Pagrindinis krioliporedukcijos tikslas sukurti, dėka šalčio poveikio, poodinio riebalinio sluoksnio uždegimą tam, kad stimuliuoti ląstelių apoptozę tuo pat metu selektyviai sunaikinti adipocitus ar riebalines ląsteles. Terminas apoptozė naudojamas norint apibūdinti ląstelės žūtį. Tai labai atsargiai valdomas ląstelinis fenomenas, kuris pasireiškia kaip fiziologinis atsakas į aplinkos poveikį. Krioliporedukcijos pagalba sugebama neinvaziniu būdu sumažinti riebalinio sluoksnio storį. Pakanka vos trijų procedūrų, kurios atliekamos kas 45 dienas.

Kaip veikia krioterapija?

Krioterapijos technika kristalizuoja ir laipsniškai išskaido riebalinį audinį. Procedūra su Criowave aparatu yra neskausminga procedūra, sukurta tam, kad sumažinti lokalizuotus riebalus ir celiulitą pilvo, rankų srityje, pilvo šonuose, šlaunyse ir sėdmenų srityje. Ši procedūra tinkama ir vyrams. Procedūros metu naudojamas antiseptinis gelis. Šis gelis pagamintas, naudojant aktyviąsias medžiagas, tokias kaip ramunėlių ir alijošiaus ekstraktą, turinčias šalčiui atsparias, raminančias, minkštinamąsias bei drėkinančias savybes. Jos padeda išvengti odos sudirgimo dėl šalčio poveikio.

Nutukimo mažinimo poveikis

Po atliktų tyrimų gauti rezultatai parodė krioliporedukcijos efektyvumą, mažinant riebalų perteklių:

 • 100% atvejų buvo pastebėtas riebalų sluoksnio sumažėjimas;
 • Buvo pastebėtas riebalų sumažėjimas iki 25% veikiamoje zonoje jau po vienos procedūros;
 • Pastebimas efektas mataomas praėjus 15 d. po procedūros, bet geriausias efektas pastebimas po 4-6 savaičių;
 • Vienai zonai rekomenduojama atlikti ne mažoai kaip 3 procedūras;
 • Klientai buvo patenkinti dėl riebalų sluoksnio sumažėjimo, išvaizdos ir odos atspalvio.

                                KONTRAINDIKACIJOS

   • nėštumas ir žindymas
   • šalčio netoleravimas ar alergija šalčiui
   • inkstų ar kepenų nepakankamumas
   • onkologinės ligos
   • aukšta temperatūra
   • krioglobulinemija
   • odos susirgimai kaip dermatitas ar egzema
   • reino sindromas

rekomendacijos

Kriolipolizės procedūrų kainos

Nuo 110  iki 165 €(tik kriolipolizė)
Nuo 147  iki 227 
(kriolipolizė su smūginės bangos ir presoterapija)
        KAINOS        

Dažnai užduodami klausimai

KAS YRA KRIOTERAPIJA?

Krioterapija, taip pat vadinama kriolipolize, tai liekninimas šalčiu. Procedūros metu riebalinės ląstelės, adipocitai, yra užšaldomi ir taip sukeliama jų apoptozė. Kriolipodestrukcijos metu ląstelės sunaikinamos negrįžtamai. Naudojant pažangiausių technologijų aparatą Criowave ir siekiant geresnio efekto, pradžioje riebalinės ląstelės užšaldomos, tuomet akustinių (smūginių) bangų pagalba ląsteles „suskaldomos“ į mažesnes daleles ir tada naudojama presoterapija – limfodrenažinis masažas, kad iš organizmo greičiau pasišalintų procedūrų metu išskaidytos medžiagos. Kombinuotų procedūrų dėka mažinamos apimtys, tuo pačiu stangrindama oda. 

KOKIOMS ZONOMS GALIMA TAIKYTI KRIOLIPOLIZĘ?

Procedūra skirta sumažinti lokalizuotas riebalų sankaupas ir celiulitą pilvo, šlaunų, rankų, nugaros ir sėdmenų srityje. Procedūra taip pat tinkama ir vyrams. 

PO KIEK LAIKO GALIMA PAMATYTI PIRMUS KRIOLIPODESTRUKCIJOS REZULTATUS?

Buvo pastebėtas riebalų sumažėjimas iki 25% veikiamoje zonoje jau po pirmos procedūros. Pastebimas efektas matomas praėjus bent 15 dienų po procedūros, bet geriausias efektas pastebimas po 4-6 savaičių. 

KIEK REKOMENDUOJAMA ATLIKTI ŠALČIO TERAPIJOS PROCEDŪRŲ?

Vienai zonai rekomenduojama atlikti 1-3 procedūras. 

KAIP DAŽNAI REIKIA DARYTI KRIOLIPOLIZĖS PROCEDŪRAS?

Trys pagrindinės procedūros atliekamos kas 45 d. Taip pat rekomenduojama atlikti 3 tarpines (akustinių bangų su presoterapija), kad ląstelių įrimo medžiagos greičiau pasišalintų iš organizmo ir rezultatas būtų geresnis bei greičiau pasiekiamas. 

AR ŠALČIO TERAPIJOS PROCEDŪRA SKAUSMINGA?

Procedūra nėra skausminga. Krioliporedukcijos metu naudojamas antiseptinis gelis. Šis gelis pagamintas iš ramunėlių, alijošiaus ekstrakto, kurie turi šalčiui atsparias, raminančias bei drėkinančias savybes. Jos padeda išvengti odos sudirgimo dėl šalčio poveikio. Tad pirmas minutes jaučiamas tik malonus šaldymas, vėliau nebūna jokio pojūčio. 

 KADA NEGALIMA ATLIKTI KRIOTERAPIJOS PROCEDŪROS?

Negalima atlikti nėštumo, žindymo metu, esant šalčio netoleravimui ar alergijai, esant inkstų – kepenų nepakankamumui, sergant onkologininėmis ligomis,esant reino ligai bei dideliam antsvoriui (tuomet pirmiausiai rekomenduotina atlikt lipolitinio lazerio procedūras, kad šiek tiek sumažinti apimtis). 

SU KUO GALIMA DERINTI KRIOLIPOLIZĖS PROCEDŪRĄ?

Norint pasiekti greitesnių bei geresnių rezultatų, liekninimą šalčiu galimą derinti su lipolitiniu lazeriu, vakuumu, RF(radijo dažnio) termoliftingu arba akustinių bangų terapija. 

AR GALIMA ATLIKTI LIEKNINIMO ŠALČIU PROCEDŪRAS BE PAPILDOMŲ PROCEDŪRŲ TAIKYMO?

Taip, galima atlikti tik kriolipolizės procedūras, bet taikant papildomai smūginės bangos terapijos ir presoterapijos metodikas, rezultatai pasimato greičiau. 

AR PO PROCEDŪROS BŪTINAS REABILITACINIS PERIODAS?

Krioterapijos procedūra su Criowave aparatu yra ypatingai saugi, todėl po procedūros oda būna praktiškai be jokių pakitimų – pastebimas lengvas odos paraudimas. O derinant procedūra su smūginės bangos terapija, odos paraudimas praeina greičiau. Klientas gali iš karto grįžti prie savo įprasto gyvenimo ritmo be jokių apribojimų. 

REKOMENDACIJOS PO KRIOLIPOLIZĖS PROCEDŪRŲ

Kaip ir po visų liekninančių ir kūno formų korekcijų procedūrų, rekomenduojama laikytis sveiko gyvenimo būdo, daugiau judėti bei derinti mitybą. Nesilaikant sveikos mitybos režimo, fizinio aktyvumo plano, rezultatai gali būti mažiau pastebimi. Mes padedame Jums sugrąžinti dailesnes kūno linijas, tad ir Jūs padėkite sau pasiekti dar geresnių rezultatų ir džiaugtis savo gražesne figūra ilgiau!

0
SPA Santé salonas 2019 ©                                                                           REGISTRACIJA                                 
Tel. +370 612 35025                                                                                              
salonas@spasante.lt                                                                                                         
I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 18:00
Vytenio 9, Vilnius
Viešbutis Grata,  verslo centro 3 a.

 .