Kiekviena moteris yra unikali, Iodase tai žino 

Mes pasirinkome grožiui suteikti neribotas galimybes. Iodase siūlo plačiausią kosmetikos liniją, specialiai sukurtą moters kūno trūkumams, tokiems, kaip nutukimas ir celiulitas, nes mes žinome, kad yra ne vieno tipo problema. Kiekvienas žmogus yra unikalus, net taikant kosmetines procedūras, todėl kiekvienas žmogus nusipelno, kad jos ar jo problemos, susijusios su riebalų pertekliumi ar celiulitu, būtų gydomos atsižvelgiant į asmeninį savitumą. Silueto netobulumai gali skirtis priklausomai nuo genetinio paveldo, tačiau  taip pat priklauso nuo propaguojamo gyvenimo būdo. „Elgesiu grindžiamas" celiulitas yra mitybos įpročių, sėdimo gyvenimo būdo ar intensyvaus streso rezultatas. Šis celiulito tipas paveikia bet kokio amžiaus moteris, todėl reikia tinkamų gydymo, diferencijuoto pagal mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. Gilusis celiulitas, pabrinkimai atsiranda dėl mažo skysčių drenažo arba mikrocirkuliacijos problemų poodiniame riebalų lygmenyje. Celiulitas lokalizuotas pilvo ar kojų plote, tai tik keletas estetinių  pavyzdžių. Visiems jiems Iodase siūlo tikslinį kosmetinį sprendimą. Iodase siūlo naujovišką gydymo požiūrį, atsižvelgiant į kiekvienos moters unikalumą: kremai, koncentruoti serumai, dumblas ir kosmetiniai aliejai; platus tekstūros pasirinkimas siekiant patenkinti įvairius pageidavimus. Didelis dėmesys buvo sutelktas į mokslinius tyrimus ir žaliavų atranką, tai mus paskatino sukurti visiškai natūralią Bio liniją: pirmoji Biocosmeceutical linija, sertifikuota Bios®, kuri efektyviai veikia prieš riebalų pertekliaus ir celiulito problemas. Ypatingas dėmesys skirtas vartotojams, kurie savo kūnui renkasi natūralius produktus, neprarandant kosmetikos efektyvumo. Į gamybą įdėta daug entuziazmo, kurį trokštame sužadinti savo klientams, kurie yra mūsų įkvėpimas ir pagrindinis variklis judėti pirmyn į naujas kosmetikos raidos aukštumas, siekiant pateikti konkretesnius ir priimtinus sprendimus.

       Užsakyti internetu       

ACTISOM® FORMULAVIMAS

Actisom® formulavimas, specifinis vehiculation gydymas skirtas giliam ir sunkiai gydomam celiulitui. 

Visi Actisom® produktai suformuluoti ir suprojektuoti remiantis technologija, kuri skirta gydyti lokalioms, net ir labai pažengusioms odos problemoms, kurias sukelia lipodistrofija (celiulitas).

Actisom® priemonės pagamintos remiantis farmacijos mokslinių tyrimų rezultatais. Šių preparatų veikliosios medžiagos prasiskverbia į gilesnius sluoksnius, todėl veikia efektyviau, nei buvo pasiekta iki tol.

Priemonės puikiai absorbuojamos ir transportuojamos odoje. Dėka jų biolipnių savybių, sudaroma molekulinė plėvelė, kuri nepertraukiamai ir visada vienodai išskiria į odą veikliąsias produkto medžiagas. Kofeinas ir escinas yra įvedami į molekulinę plėvelę (Actisom®) dėka naujos kosmetikos sistemos, kuri išsiskiria lėtai ir nuolat į odos audinį, kol pasiekia tikslinę vietą. 

ODOS PRASISKVERBIMO ANALIZĖ

Tyrimas „In vitro"* atliktas su žmogaus oda, paimta iš sėdmenų ir šlaunų srities, po kosmetinės chirurgijos, parodė, kad tarp įvairių sistemų, šiuo metu naudojamų kosmetikos technologijose, Actisom® yra kokybiškiausia ir geriausiai perneša aktyvius ingredientus ir taip gydo odos problemas.

 Odos pralaidumo ir kaupimo testai, atliekami bendradarbiaujant su farmacijos Pizos universiteto fakultetu, parodė, kad Actisom:

-        Padidina mikrocirkuliaciją;

-        Padidina odos stangrumą;

-        Padidina odos hidrataciją.

-        Sumažina celiulito sukeltus trūkumus.

         Užsakyti internetu         

IODASE YRA PIRMIEJI KURIE PATEIKĖ FOSFATIDILCHOLINĄ KOSMETIKOS SEKTORIUJE 

Unikali kompanija atliko fosfatidilcholino prasiskverbimo į odą ir akumuliacijos tyrimus, kuris skirtas tikslingai jį transportuoti ir gydyti lokalizuotą nutukimą. 

Fosfatidilcholino naudojimo kosmetikoje projektas buvo sėkmingai įgyvendintas IODASE mokslininkų komandos bendradarbiaujant su Pizos Farmacijos universiteto mokslininkais.

Projekto tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti odos problemų priežastis ir gydymą, ypatingą dėmesį skiriant produktų saugumui ir veiksmingumui. Neeilinis fosfatidilcholino veiksmingumas kyla iš jo struktūros, kuri gali ištirpinti riebalus ir padaryti juos lengviau pašalinamus iš organizmo. Fosfatidilcholinas (PC) iš pradžių buvo naudojamas intraveniniu būdu, hiperlipidemijos, hipercholesterolemijos, riebalų embolijos, aterosklerozinių plokštelių ir kepenų ligų gydymui. Šis pastebimas fosfatidilcholino poveikis buvo pasiūlytas įteisinti estetinėje medicinoje, injekcijomis.

Kosmetikos naujovės: nors fosfatidilcholinas sugeba tirpinti riebalus, tiesa, kad oda yra pagrindinė kliūtis veikliųjų medžiagų, esančių kosmetikos preparatuose, prasiskverbimui: dėl šios priežasties daugelio tyrimų tikslas yra rasti priemones, kurios galėtų įveikti šį barjerą.

Dėka bendradarbiavimo su specializuotomis laboratorijomis Farmacijos fakulteto Pizos universitete, IODASE sukūrė naują "transporto" sistemą, galinčią tikslingai veikti riebalinio audinio fosfatidilcholiną be jokių invazinių metodų

Dėka šio tyrimo, tapo įmanoma sumažinti erzinančias riebalų pagalvėles su paprastai taikomu kremu be injekcijų į paodį.

       Užsakyti internetu       0
 .