JAU MŪSŲ SALONE: DEGUONIES PROCEDŪRA SU VOKIŠKU APARATU BEAUTE O₂ 

Mūsų oda kasdien yra veikiama įvairių išorinių faktorių, žiemą mūsų oda kenčia nuo pastovių temperatūros pokyčių, o vasarą oda  yra veikiama ultravioletinių spindulių, kurie skatina odos fotosenėjimą. Dėl šių faktorių oda praranda drėgmę, formuojasi raukšlės, praranda skaistumą. Todėl deguonies procedūros puikiai tinka norint atgavinti odą po žiemos, sumažinti senėjimo požymius, paskaistinti odą ir džiaugtis lygia bei švelnia oda. 

Deguonies procedūros metu naudojamas koncentruotas deguonis, kuris yra įvedamas į gilesnius odos sluoksnius kartu su veikliosiomis medžiagomis. Procedūra visiškai neskausminga, netgi labai maloni. 

Deguonies procedūros privalumai:

·      Efektas matomas iškart po pirmos procedūros

·      Ryškiai sumažėja smulkios raukšlelės

·      Paskaistėja oda

·      Itin maloni procedūra

·      Procedūra tinka jautriai odai

·      Procedūra labai rekomenduoja nuotakoms prieš vestuvinį makiažą

·      Neinvazinė procedūra 

Kaip atliekama procedūra? 

Procedūra pradedama veido, kaklo ir dekoltė odos nuvalymu. Po to pradedamas odos paruošimas, pašalinamos negyvos odos ląstelės švelniu šveitikliu, kad įvedamos aktyvios medžiagos prasiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius.  Parenkama aktyvi medžiaga pagal odos būklę ir atliekamas odos prisotinimas koncentruotu deguonimi kartu su aktyvia medžiaga. Tam kad medžiagos prasiskverbtų į dar gilesnius sluoksnius yra atliekamas deguonies impulsinis masažas, kurio metu suaktyvinama kraujotaka ir limfotoka. Galiausiai dedama intensyvi kaukė parinkta pagal odos būklę ir procedūra užbaigiama kremu su apsauga nuo saulės. 

Kiek reikia deguonies procedūrų?

Efektas matomas jau po pirmos procedūros, todėl tai itin gera procedūra norint greito efekto, tačiau norint pasiekti ilgalaikį efektą, rekomenduojamas procedūrų kursas. Deguonies terapija gali būti derinama su kitomis veido priežiūros procedūromis.

0
 .