Cremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė koncepcija, paremta visišku procedūros veido odai pritaikymu pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga pagal kiekvienos odos poreikius, atliekama skaitmeninė diagnozė, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina jautrumo, drėgmės, elastingumo, riebumo lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje.

PIRMOJI INDIVIDUALIOS KOSMETIKOS SISTEMA. SKAITMENINĖ DIAGNOSTIKA + INDIVIDUALI FORMULĖ.

Cremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė koncepcija, paremta visišku produkto pritaikymu, kartu garantuojanti pačią tinkamiausią priežiūrą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Taigi, ši kosmetika yra sukurta spręsti individualias problemas: „Kosmetika, pasiūta pagal užsakymą Jūsų odai“. 

Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga pagal kiekvienos odos poreikius, atliekama skaitmeninė diagnozė, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina jautrumo, drėgmės, elastingumo, riebumo lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje.

Remiantis gautais rezultatais ir naudojantis mūsų skaitmenine kosmetikos recepto išrašymo programine įranga, parenkama geriausia aktyviųjų ingredientų ir koncentratų kombinacija pagal nustatytą Jūsų odos problemą. O tai reiškia, kad kiekvienam asmeniui pagaminamas idealus veido kremas. Cremology individualaus veido kremo rinkinį sudaro bazinis kremas su 15 SPF ir keturios aktyviųjų medžiagų ampulės (trys akty-vūs ingredientai ir vienas koncentratas).

Cremology individualios kosmetikos sistema yra radikaliai inovacinė dermatokosmetinė koncepcija, sukurta remiantis naujųjų technologijų ir kosmetikos kombinacija. Iš viso turime 26 aktyvius ingredientus ir 6 koncentratus, su kuriais įmanoma sukurti apie 50,000 skirtingų kombinacijų, todėl mes galime garantuoti, kad bus sukuriamas individualus kremas, pagal kiekvieno asmens odos charakteristika ir nustatytus poreikius.

Cremology veido kremas

Cremology veido kremas yra tinkamas tiek moterų, tiek vyrų odai. Taip pat, jis prisitaiko prie pokyčių odoje, kitaip tariant, prie poreikių kurie gali atsirasti bėgant laikui, ir kuriuos akivaizdžiai reiktų patenkinti. Viena iš unikalų Cremology veido kremo savybių – jame yra 10 kartų didesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija negu pačiuose prabangiausiuose kremuose; taip pat mes naudojame alergijos nesukeliančias kvapniąsias medžiagas, todėl jautrios odos savininkai gali naudoti šį kremą. Mes siūlome efektyvią veido odos priežiūrą namų sąlygomis, kuri gali būti naudojama norint sėkmingai ir kombinuotai spręsti visas problemas, kurias gali turėti bet koks odos tipas, iš pradžių atliktus skaitmeninę veido odos diagnozę ir išanalizavus gautus duomenis. Namų priežiūra susideda iš veido kremo, serumo, paakių kremo ir valomojo gelio.

Cremology veido serumai

Cremology veido serumų asortimentas susideda iš 6 priemonių su ypač didele aktyviųjų medžiagų koncentracija, todėl efektyviai sprendžiamos dažniausiai pasitaikančios odos problemos: dehidratacija, raukšlės, suglebusi oda, paraudimai. Norint nustatyti reikiamą ir tinkamą serumą, mes naudojames tuo pačiu metodu, kuris užtrunka tik kelias minutes: profesionaliu matavimo prietaisu iš karto gaunama tiksli informaciją apie odos būklę ir poreikius. Pagal gautus rezultatus mūsų programa parenka Jums idealiai odai tinkantį serumą iš šešių galimų: vitamininis, drėkinantis, deguonimi prisotintas, gaivinamasis, priešraukšlinis ir jautrios odos.

Cremology paakių kremai

Oda aplink akis pasižymi savita charakteristika, dėl to reikalauja subtilios ir delikačios priežiūros, norint tinkamai ją prižiūrėti. Cremology sukurė du paakių kremus, kurie veiksmingai kovoja su pagrindinėmis problemomis atsirandančiomis akių kontūro zonoje, tokiomis kaip: maišeliai po akimis, patamsėję paakiai ir raukšlės. Idealus paakių kremas kiekvienam asmeniui parenkamas naudojantis standartine procedūra, kitaip tariant, analizuojant odą tam, kad nustatyti jos poreikius.

Cremology valomasis gelis

Pirmasis žingsnis siekiant gražiai ir sveikai atrodančios odos – jos valymas. Jo metu pašalinamas purvas, riebalai ir suragėjusios ląstelės, kurios susidaro ant odos dienos bėgyje. Be to, tai esminis žingsnis prieš bet kokią tolimesnę odos priežiūrą. Cremology valomasis gelis ne tik giliai išvalo odą, bet ir palaiko drėgmės lygį. Prie gelio pridedamas valymo rankšluostėlis, kuris padeda kruopščiai nuvalyti veido odą nuo nešvarumų likučių. Mūsų produktas sukurtas bet kuriam odos tipui, netgi pačiai jautriausiai odai. 

0
 .