Atsiliepimai

Jei norite parasyti savo atsiliepimą, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą. Aciū!Atsiliepimai


Patars atsižvelgiant į poreikius, lanksčiai prisitaiko prie kliento.  2020-11-02 Rūta Darbuotojas: Lina, Lija

Procedūros atliekamos preciziškai, atsižvelgiant i pojūčius ir norima efektą. 2020-10-16 Darbuotojas: Lina

Geri rezultatai,puiki specialistė Lina,maloni aplinka.Ačiū kolektyvui.Tikrai rekomenduoju apsilankyti. 2020-07-27 Danguolė Darbuotojas: Lina

Labai maloni patirtis. Puiki specialistė, kuri papasakoja apie kiekvieną procedūros žingsnį. Rekomenduoju! 2020-07-01 Rūta Darbuotojas: Lija

Lija puikiai atliko masažą:) 2020-06-09 Monika Darbuotojas: Lija

Lina buvo labai maloni ir demesinga. Skyre laiko atsakyti visus rupimus klausimus ir papasakoti issamiai apie procedura. 2020-03-11 Giedrė Darbuotojas: Lina

Viskas puiku. Atmosfera ir dėmesingumas, bei profesionaliai atliekamas darbas. 2020-03-08 Vilius Darbuotojas: Lina

Daugiau atsiliepimų rasite mūsų salono Treatwell paskyroje.

Likau labai patenkinta akustinės (smūginės) bangos procedūromis. Jų ėmiau 10. Rezultatas fantastiškas ir po 4 kartų matėsi, kad oda probleminėse zonose lygėja. Labai rekomenduočiau šią procedūrą tam, kam reikia stangrinti odą (šlaunis, pilvas). Procedūra visiškai neskausminga ir greita. Dar labai patiko fotoatjauninimo procedūra. Išbandžiau ją tris kartus. Po kiekvieno karto oda vis geriau atrodo. Sekančią dieną po procedūros veidas akivaizdžiai atrodo lygesniu, skaistesniu. Efektas ilgalaikis. Pažymėtina, kad net po procedūros nėra jokių paraudimų. Būtinai dar kartosiu.  Neapsakomai dėkinga profesionaliam kolektyvui! Dalia 2018 07 18 d.

Artėjant vasarai laibai norėjosi sumažinti šlaunų apimtis. Salone patarė išbandyti lipo-lazerį ir ką jūs galvojete…? Rezultatas superinis!!! Po vienos procedūros nuo kiekvienos šlaunies – 3 cm!!! Visoms rekomenduoju!!! 😉Miglė 2018 06 23 d.

Šį vakarą apsilankiau pirmą kartą pas Jus. Likau sužavėta! Atpalaiduojantis viso kūno masažas buvo nuostabus!!! Ačiū mergaitei, kuri darė. Rankos stebuklingos 🙂 Natalija 2018 03 14 d.

Lazerinis lieknėjimo aparatas daro stebuklus! Jau rimtai mąsčiau apie pilvo plastiką, tačiau visai netikėtai atradau alternatyvą!(pasinaudojau spec. kuponu, bet nesitikėjau nieko rimta – sudomino tik pasiūlymas) Fantastika! O ir kitos aparatinės procedūros vertos dėmesio. Norite rezultato? Ateikite čia – mergaitės žino, ką daro, o technika tikrai verta dėmesio. Rekomenduoju nuoširdžiai 🙂 Andželika 2017 05 12 d.

Labai patinka, kad salone yra didelis aparatų procedūrų pasirinkimas. Naujos technologijos padeda rūpintis kūnu ir veidu. Labiausiai patiko vakuuminis masažas kūnui ir radijo dažnio procedūra veidui.Liuda 2017 05 04 d.

0
 .